Biz Kimiz?

Hostingall Bilişim ve İnternet Teknolojileri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. (Hostingall Bilişim), 1999 yılında bilgiteknik.net alan adıyla kurulmuş olup bilişim sektörüne ilk adımını atmıştır. 2004 yılında hostingall.net olarak yenilenme sürecine girerek ismini Hostingall Bilişim olarak değiştirmiştir. Hızla teknolojik gelişmeleri takip ederek gelişen firmamız 2021 yılında Birleşik Krallık başkenti Londra 'da Hostingall Limited olarak Avrupa'ya açılmıştır.

Hostingall Bilişim bugün, 4856 kayıtlı bireysel, kurumsal ve kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir. Teknolojiyi yakından takip eden ve en son güvenlik sistemleri donatılan kendimize ait kabinlerimizde bulunan, 26 adet Dell marka sunucularımız yenilenmiş ve sayısı 34'e çıkarılmıştır. Güvenilir ve kaliteli sunucu alt yapısı, hosting ve alan adı tescili hizmetlerini sağlamayı amaçlayan ve altyapısını bu yönde geliştiren Hostingall Bilişim, kısa zamanda emin adımlarla lider konumdaki firmalar arasında yerini almıştır.

 

Neden biz?

  • Yenilenen teknik altyapı ile tüm sunucular SSD diskler üzerine Bulut Sunucu mimarisine geçmiştir. Hostingall Bilişim klasik hosting hizmeti fiyatları ile SSD disklerde hizmet vermeye başlamıştır.
  • Hostingall Bilişim ekibi olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu çerçevede kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ile sürekli ve mutlu müşteri portföyümüzü her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.
  • Tamamı kendi sermayemizden oluşan öz varlıklarımızla ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize kaliteyle ve güvenle sunmaktayız, her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda "Hızlı ve Kesintisiz Destek" konusunda özellikle özen gösteriyoruz.
  • Kurulduğumuz zamandan bugüne kadar onbinlerce çağrı, mail, ticket ile müşterilerimizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık ve bırakmamaya çalışıyoruz, her müşterimiz, her site, her sunucu bizim için değerlidir ve özeldir. Bu sebeple 1000 kullanıcı 1 kullanıcımızmış gibi özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Kullanıcılarımızın bize olan güveni, bizi daha kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi çözümler üretmeye sevk etmektedir, bu sebeple mesaimizin tamamını daha kaliteli, sorunsuz servisler üretmek için harcamaktayız.