Biz Kimiz?

Hostingall Bilişim ve İnternet Hizmetleri, 2004 yılında hostingall.net alan adıyla kurulmuş olup, 3870'in üzerinde bireysel, kurumsal ve kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir. En hızlı, en güvenilir, en kaliteli web tasarım, web hosting ve alan adı tescili hizmetlerini sağlamayı amaçlayan ve altyapısını bu yönde geliştiren Hostingall Bilişim, çok kısa zamanda arasında lider konumdaki firmalar arasında yer almıştır.

 

2015 yılında kurumsal kimlik, web altyapısı ve teknik altyapımızı tamamen yeniledik. Responsive (mobil uyumlu) yeni web sitemiz ve yönetim panelimiz ile hizmet alımı ve tüm kontrol panel işlemlerini daha sade, daha hızlı yönetilebilir hale getirdik.

Neden biz?

  • Yenilenen teknik altyapı ile tüm sunucular SSD diskler üzerine Bulut Sunucu mimarisine geçmiştir. Hostingall Bilişim klasik hosting hizmeti fiyatları ile SSD disklerde hizmet vermeye başlamıştır.
  • Hostingall Bilişim ekibi olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu çerçevede kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ile sürekli ve mutlu müşteri portföyümüzü her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.
  • Tamamı kendi sermayemizden oluşan öz varlıklarımızla ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize kaliteyle ve güvenle sunmaktayız, her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda "Hızlı ve Kesintisiz Destek" konusunda özellikle özen gösteriyoruz.
  • Kurulduğumuz zamandan bugüne kadar onbinlerce çağrı, mail, ticket ile müşterilerimizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık ve bırakmamaya çalışıyoruz, her müşterimiz, her site, her sunucu bizim için değerlidir ve özeldir. Bu sebeple 1000 kullanıcı 1 kullanıcımızmış gibi özenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Kullanıcılarımızın bize olan güveni, bizi daha kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi çözümler üretmeye sevk etmektedir, bu sebeple mesaimizin tamamını daha kaliteli, sorunsuz servisler üretmek için harcamaktayız.