Linux Hosting hesabı nasıl aktif edilir?

Linux hosting hesapları bünyemizde cloud PHP olarak adlandırılmaktadır. cloud PHP paketlerini kredi kartı ile ödendiği taktirde anında aktif olmaktadır. Aktif olan linux hosting hesabınızın bilgileri kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir. E-mail kutunuzu kontrol ederek gelen bilgiler ile ftp client yazılımları yardımı ile sitenizin dosyalarını ftp ye yükleyip sitenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cPanel bilgileriniz ile bağlanıp siteniz için çeşitli işlemleri yapabilir, mail hesapları oluşturabilirsiniz.

Linux hosting hesapları banka havalesi ile ödendiği taktirde aktif olması için muhasebe onayı gerektirmektedir. Muhasebe onayı ortalama 15 / 45 dakika içinde ödemeniz ile ilgili bir sorun bulunmuyor ise tamamlanmaktadır. Muhasebe onayının ardından aktif olan hosting hesabınızın bilgileri kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir. E-mail kutunuzu kontrol edip gelen bilgiler ile ftp client yazılımları yardımı ile sitenizin dosyalarını ftp ye yükleyip sitenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cPanel bilgileriniz ile bağlanıp siteniz için çeşitli işlemleri yapabilir, mail hesapları oluşturabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Linux hosting hesabınız aktif edildiği zaman Domain (Alan Adı) bizim sunucularımızda barınmıyorsa DNS serverları HostingALL sunucularına göre güncellenmelidir. HostingALL Linux Name Server adresleri aşağıdaki gibidir;

nameserver 1: ns1.hepsimedya.com
nameserver 2: ns2.hepsimedya.com
  • 0 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

İlgili diğer dökümanlar

Windows Hosting hesabı nasıl aktif edilir?

Windows hosting hesapları bünyemizde cloud ASP olarak adlandırılmaktadır. cloud ASP paketlerini...

Dosyalarımı hosting hesabıma nasıl aktara bilirim?

Dosyalarınızı hosting hesabınıza yüklemek için 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz; 1....

Nameserver Adresleriniz Nelerdir?

hostingall.net / hostingall.net.tr adresi üzerinden almış olduğunuz hosting paketleri için...

Windows hosting paketimi nasıl Linux hosting paketi ile değiştirebilirim?

Yükseltme siparişiniz yada Ticket Destek servisimiz ile birlikte Windows hosting paketleriniz,...