Yeni cPanel Lisanslama ve Fiyatlandırma Yapısı

On yıldan uzun süredir partnerliğini yaptığımız cPanel firması daha önce Plesk firmasını da satın alan Oakley Capital grubu tarafından 2018 yılı sonunda satın alındı. Oakley Capital grubu tarafından yönetilmeye başlayan cPanel, yaklaşık 20 yıldır aynı olan fiyatlama/lisanslandırma politikasını 27 Haziran 2019 günü ... Devamını Oku »

17th Jul 2019
Tüm hosting ve bayi hosting hizmetlerinde ücretsiz SSL sertifikası!

HostingALL'dan siz değerli kullanıcılarımıza bir yenilik daha! HostingALL'dan alacağınız yada almış olduğunuz tüm web hosting, bayi hosting hizmetlerinde ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Mevcut aktif hizmetinize kurulum yaptırmak istiyorsanız müşteri paneliniz üzerinden destek talebi göndererek tarafımıza talepte ... Devamını Oku »

10th Dec 2016
Domain Fiyat Güncellemesi

Döviz kurundaki son dalgalanmalar nedeniyle, alan adı fiyatlarını değiştirmek zorunda kaldık. Bu değişiklik kesinlikle döviz kur değişimi nedeniyledir ve tarafımıza herhangi bir kâr artışı yansımamaktadır.Güncellenen fiyatlar 25 Kasım 2016 Cuma gününden itibaren uygulanacaktır.Belirtildiği gibi, halihazırdaki kampanyalar ... Devamını Oku »

24th Nov 2016
ICANN'in Alanadı Transfer Düzenlemelerine Getirdiği Yenilikler

ICANN Registrant ya da Registrar değişikliği olduğu durumlardaki sorunları ortadan kaldırmak için, Alanadı Tranfer Düzenlemesine yeni güncellemeler getirdi. Bu değişiklikler 1 Aralık 2016'dan itibaren etkin olacaktır.Bu sizi nasıl etkileyecek? Bu güncellemeler ışığında, OrderBox ve de Transferle ilgili olan API'lerde bazı ... Devamını Oku »

7th Sept 2016