Windows Hosting hesabı nasıl aktif edilir?


Windows hosting hesapları bünyemizde cloud ASP olarak adlandırılmaktadır. cloud ASP paketlerini kredi kartı ile ödendiği taktirde anında aktif olmaktadır. Aktif olan windows hosting hesabınızın bilgileri kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir. E-mail kutunuzu kotrol ederek gelen bilgiler ile ftp client yazılımları yardımı ile sitenizin dosyalarını ftp ye yükleyip sitenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca plesk panel bilgileriniz ile bağlanıp siteniz için çeşitli işlemleri yapabilir, mail hesapları oluşturabilirsiniz.

Windows hosting hesapları banka havalesi ile ödendiği taktirde aktif olması için muhasebe onayı gerektirmektedir. Muhasebe onayı ortalama 15 / 45 dakika içinde ödemeniz ile ilgili bir sorun bulunmuyor ise tamamlanmaktadır. Muhasebe onayının ardından aktif olan hosting hesabınızın bilgileri kayıtlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilir. E-mail kutunuzu kotrol edip gelen bilgiler ile ftp client yazılımları yardımı ile sitenizin dosyalarını ftp ye yükleyip sitenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca plesk panel bilgileriniz ile bağlanıp siteniz için çeşitli işlemleri yapabilir, mail hesapları oluşturabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Windows hosting hesabınız aktif edildiği zaman Domain (Alan Adı) bizim sunucularımızda barınmıyorsa DNS serverları HostingALL sunucularına göre güncellenmelidir. HostingALL Windows Name Server adresleri aşağıdaki gibidir;

nameserver 1: ns1.hostingall.net
nameserver 2: ns2.hostingall.net

Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır
Benzer Konular
Nameserver Adresleriniz Nelerdir? (Görüntülenme: 772)